ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11587585
nr 1158 7585
Empirestil, 86x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:43:30
250 kr